Skip to content

Gdyby jutra nie było (2003)

8 August 2008

Drugi bollyfilm, który obejrzalam w “najbardziej bollywoodzkim kinie w mieście” Kraków, czyli przybytku pod Baranami:) Z połączenia seansu w kinie i dobrago filmy bolly wychodzi w miom przypadku tylko wielka miłość do danego obrazu:)

Urokliwa historia prosto z Bollywood. Naina Kapur (Preity Zinta) ma 23 lata, ale zero radości życia. Jest bardzo poważną dziewczyną i (jej zdaniem) ma poważne kłopoty. Pewnego dnia do domu nieopodal wprowadza się Aman (Shan Rukh Khan). Nowy sąsiad zaczyna wtykać nos w sprawy Nainy i nie spocznie, dopóki nie nauczy jej cieszyć się życiem. Naina zakochuje się w nim na zabój. On jednak skrywa tajemnicę, która nie pozwala mu odwzajemnić uczucia dziewczyny. Mówi jej, że ma żonę (Sonali Bendre). Postanawia mimo wszystko znaleźć jej narzeczonego. Naina zna go od lat.

Piosenki: miód, wielki plus za super choreografie. Aman: też chce takiego faceta, tylko że by serce mial zdrowe:) Te komediowe motywy też niczego sobie:) Tytułowa piosenka wyciska ze mnie łzy, jak niewiele rzeczy na tym ludzkim padole łez, na którym mi Kabirka z Saturna żałują 😛 Polecam!

0cena: 8,5/10

Advertisements
One Comment leave one →
  1. 13 August 2008 11:57

    Najpiękniejszy film Bolly jaki w życiu widziałam 🙂 Grają tam moi najlepsi aktorzy, piosenki cudowne poprostu bomba 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: