Skip to content

Sunday (2008)

14 August 2008

Mój pierwszy filmik z panem Devganem:).

Pewnej niedzielnej nocy Sehar (Ayesha Takia), bardzo ceniona artystka dubbingu, udaje się ze swoją najlepszą przyjaciółką Ritu (Anjana Sukhani) do klubu. Pod wpływem narkotyków i środków nasennych Sehar traci świadomość i następnego ranka nic nie pamięta. Na swojej szyi zauważa tylko dziwne ślady. Okazuje się, iż tej samej nocy zamordowano dwóch mężczyzn, a o ich zabicie podejrzana jest właśnie Sehar.
Sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, gdy prowadzącym śledztwo w tej sprawie zostaje narzeczony Sehar – agent ACP Rajveer Randhava (Ajay Devgan). Z początku przekonany o niewinności ukochanej, zaczyna w końcu nabierać wątpliwości.  Czyżby przyszła żona Rajveera miała jakieś mroczne tajemnice?

Niezły film, trochę sie do pani Takii przekonałam po seansie:) Naprawdę ma zaskakujące zakończenie. Ajay nieźle zagrał, ale ten wątek romansowy można by było lepiej rozegrać. Pioseneczki nawet, nawet. A special apperances takie od czapy trochę, ale się nie doczepiam bo fajne:P. A pan aktor z wieloma wcieleniami… Polecam!

Ocena: 5/10

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: