Skip to content

Znalazłem cię (2003)

28 August 2008

Pierwszy film obejrzny w ramach “6h z Hrithikiem czyli kosmici w Bollywood”:)

Naukowiec Sanjay Mehra (Rakesh Roshan) marzy o nawiązaniu kontaktu z pozaziemskimi istotami. Pewnego dnia otrzymuje odpowiedź na swoje wysłane w kosmos komputerowe muzyczne przesłanie. Na niebie pojawia się statek kosmiczny, ale Sanjay w tym momencie ginie w wypadku. Jego żona Sonia (Rekha), będąca wtedy w ciąży, rodzi syna Rohita (Hrithik Roshan). Wskutek uszkodzenia mózgu podczas tego wypadku chłopiec jest opóźniony w rozwoju.  Dorosły już Rohit, bawiący się dotychczas tylko z dziećmi, zaprzyjaźnia się z Nishą (Preity Zinta), ku wściekłości zazdrosnego o jej względy Raja (Rajat Bedi), który wciąż go upokarza.  Pewnego dnia Rohit znajduje stary komputer ojca. Eksperymentując z Nishą, nieświadomie nawiązuje kontakt z obcymi i nad miasteczkiem pojawia się wielki statek kosmiczny. A Rohit i Nisha natykają się ma obcą istotę, którą nazywają Jaadu (czary)…

Jadoo trochę styropianowy jak dla mnie… Piosenki takie nawet, nawet ale nie rewelacja. It’s magic to wyjątek :). Preity ma u mnie plusa za ładną fryzurę. Hrithik moim zdaniem czasem przesadza i gra przygłupa :P. Rekha: przekonałam się do niej. Taki filmik na wieczór.

Ocena: 7/10

Advertisements
One Comment leave one →
  1. emmeline permalink
    28 August 2008 18:56

    Hrithik i przygłup? eee tam! ja swoje wiem ;))
    P.S A tak wogóle to jestem zazdrosna! Sami przez 6 godzin? co tam się działo !!!! (po dłuzszym zastanowieniu… ładne dzieci by były xD)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: