Skip to content

Love ke liye kuch bhi karega (2001)

3 March 2009

Taak, tytuł odstrasza, ale Sonali zachęca 😀

Prakash (Saif Ali Khan) to przystojny, łasy na pieniądze mężczyzna. Uważa, że dobrym biznesem będzie poderwanie Sapny – jedynej córki (Sonali Bendre) bogatego biznesmena Rajiva Chopry (Dalip Tahil). Udaje mu się ją poślubić i uzyskać zatrudnienie w firmie teścia, ale jego euforia nie trwa długo. Okazuje się, że nie pozwala mu on rozwinąć skrzydeł w biznesie, ciągle mu się przeciwstawia i pomiata nim.
Rahul Kapoor (Fardeen Khan) i Harilal „Harry” (Aftab Shivdasani) są przyjaciółmi. Mieszkają w wynajętym pokoju. Rahul kocha Anjali (Twinkle Khanna), córkę właściciela. Anjali kocha Rahula, ale ojciec nie akceptuje go jako zięcia, ponieważ nie ma on ani pracy ani pieniędzy, nawet tylu, by co miesiąc opłacać czynsz.
Jak i dlaczego losy tych trojga się łączą? Co wyniknie ze spotkania i jakie będą tego konsekwencje?

“Fargo” po bollywoodzkiemu. Zabawnie, romantycznie 🙂 Chociaż Sonali mało to na 6+ ma wytęp: to takewondo czy inne kung fu 😛 Aftab mnie zaintrygował, może się na De Taali skuszę? Twinkle było malutko, postać miała średnio wiążącą, a dali jej aż 2 pisenki czy nawet więcej, a Sonali, moja ulubienica i oś fabularna, tylko raz mogła się wykazać! Ale za to w jakim stylu 😛 Plus za średnio potrzebny wątek Levera, który był super:) I nawiązania… Miód!

Ocena: 9/10

Blee czy jee? Jeee!

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: