Skip to content

Arjun (2004)

12 March 2009

Ach, Mahesh… 🙂

Arjun (Mahesh Babu) i Meenakshi (Keerthi Reddy) są bliźniętami. Bardzo się kochają. Arjun może poświecić wszystko dla siostry, a ona dla niego. Kończą szkołę. Arjun (już student) odkrywa, że siostra jest zakochana ze wzajemnością w koledze z klasy (Raja). Jednak rodzice chłopaka mają inne plany co do jego przyszłości. Chcą wżenić go w jeszcze bogatszą rodzinę. Snują okrutny plan.
Arjun podejrzewa, że rodzina pana młodego nie ma najczystszych zamiarów. W niewyjaśnionych okolicznościach jemu i siostrze przydarzają się dziwne wypadki. Arjun jest waleczny, szlachetny i dociekliwy. Nie da skrzywdzić Meenakshi. Jednak jego podejrzenia bolą siostrę, która ma teraz nową rodzinę. Nie wierzy bratu. Czy Arjunawi uda się wygrać z podstępnym teściem (Prakash Raj) i sprytną teściowa (Saritha) siostry? Jak poradzi sobie z młodą dziewczyną (Shriya Saran), która zrobiła sobie z niego kiedyś żart?

Mahesh, ach ten Mahesh… Muszę sobie Murari załatwić, bo i on, i Sonali tamże. Cóż, najwyżej zeza dostanę 😛 Shrey ę zaczynam lubić, mimo, że Awarapan był lekko mówiąc do kitu. Ach, jaki ten Prakash jest pięknie zły 😛 A jego żonka! Fabuła zgrzytała czasem, to minus. Piękna była bliźniaczka księcia, wiadomo, geny 😛 Piosenki bardzo fajne, a napisy Quentina wymiatają Marsa 😛 Pokiri to jednak nie jest, ale nie wiele brakuje!

Ocena: 8,5/10

Blee czy jee? Jee, bo czego się nie robi dla ksiecia 😛

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: